Library Guide Management System (10.1.2) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Year
sl: Leto

en: Block
sl: Blok

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Location
sl: Mesto

en: Owner
sl: Lastnik

en: Position
sl: Položaj
