Libraries API (4.0.0) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Version
uk: Версія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: OK
uk: Гаразд

en: Assets
uk: Ресурси

en: Local
uk: Локаль

en: Variants
uk: Варіанти

en: Local path
uk: Локальний шлях

en: Libraries
uk: Бібліотеки

en: Dependencies
uk: Залежності

en: The %dependency library, which the %library library depends on, is not installed.
uk: Бібліотека %dependency, від якої залежить бібліотека %library, не встановлена.

en: The version %dependency_version of the %dependency library is not compatible with the %library library.
uk: Версія %dependency_version бібліотеки %dependency не сумісна з бібліотекою %library.

en: The %library library could not be found.
uk: Неможливо знайти бібліотеку %library.

en: The version of the %library library could not be detected.
uk: Неможливо визначити версію бібліотеки %library.

en: The installed version %version of the %library library is not supported.
uk: Встановлена версія %version бібліотеки %library не підтримується.

en: The %variant variant of the %library library could not be found.
uk: Неможливо знайти варіант %variant бібліотеки %library.

en: Allows version-dependent and shared usage of external libraries.
uk: Дозволяє залежне від версій і спільне використання зовнішніх бібліотек.

en: Directory @path was created
uk: Каталог @path було створено

en: Missing dependency: unzip. Install it before using this command.
uk: Відсутня залежність: розпакуйте. Встановіть його перед використанням цієї команди.

en: Lists registered library information.
uk: Виводить інформацію про зареєстровану бібліотеку.

en: Downloads a registered library into the libraries directory for the active site.
    
    See libraries-list for a list of registered libraries.
uk: Завантажує зареєстровану бібліотеку в каталог бібліотек для активного сайту. 
    
    Див. Список бібліотек для переліку зареєстрованих бібліотек.

en: A existing Colorbox plugin was overwritten at @path
uk: Існуючий плагін Colorbox був перезаписаний у @path

en: Colorbox plugin has been downloaded to @path
uk: Плагін Colorbox завантажено до @path

en: Drush was unable to download the Colorbox plugin to @path
uk: Drush не зміг завантажити плагін Colorbox до @path

en: Provides access to asset library files.
uk: Забезпечує доступ до файлів ресурсів бібліотеки.

en: Library definitions
uk: Визначення бібліотек

en: Provides access to library definition files.
uk: Забезпечує доступ до файлів визначення бібліотеки.

en: PHP library files
uk: Файли бібліотеки PHP

en: Provides access to PHP library files.
uk: Надає доступ до файлів бібліотеки PHP.

en: The following external libraries could not successfully be registered with Drupal core: @libs. See earlier log entries for more details. Once these issues are addressed please be sure to clear your Drupal library cache to ensure external library detection is run again.
uk: Наступні зовнішні бібліотеки не вдалося зареєструвати в ядрі Drupal: @libs. Докладніші відомості див. у попередніх записах журналу. Після розв'язання цих проблем не забудьте очистити кеш бібліотек Drupal, щоб забезпечити повторний пошук зовнішньої бібліотеки.

en: Libraries API settings
uk: Налаштування API бібліотек

en: Library definition settings
uk: Налаштування визначення бібліотеки

en: Enable remote fetching of library definitions
uk: Увімкнути віддалене отримання визначень бібліотеки

en: A list of remote library registry URLs
uk: Список URL-адрес реєстру віддалених бібліотек

en: The URL of a remote library registry
uk: URL-адреса реєстру віддалених бібліотек

en: URI locator configuration
uk: Конфігурація локатора URI

en: The locator URI
uk: URI локатора
