Libraries API (4.0.2) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Version
hu: Verzió

en: Name
hu: Név

en: Assets
hu: Eszközök

en: Local
hu: Helyi

en: Variants
hu: Variánsok

en: Local path
hu: Helyi útvonal

en: Libraries
hu: Könyvtárak

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: The %dependency library, which the %library library depends on, is not installed.
hu: %library könyvtár által igényelt %dependency könyvtár nincs telepítve.

en: The version %dependency_version of the %dependency library is not compatible with the %library library.
hu: %dependency könyvtár %dependency_version verziója nem kompatibilis %library könyvtárral.

en: The %library library could not be found.
hu: %library függvénykönyvtár nem található.

en: The version of the %library library could not be detected.
hu: %library könyvtár %version verziója nem található.

en: The installed version %version of the %library library is not supported.
hu: %library könyvtár telepített %version verziója nem támogatott.

en: The %variant variant of the %library library could not be found.
hu: %library könyvtár %variant változata nem található.

en: Allows version-dependent and shared usage of external libraries.
hu: Lehetővé teszi a külső függvénykönyvtárak verziófüggő és megosztott használatát.

en: Directory @path was created
hu: @path könyvtár létrehozva

en: Missing dependency: unzip. Install it before using this command.
hu: Hiányzó függőség: unzip. A parancs használata előtt telepíteni kell.

en: Lists registered library information.
hu: Kilistázza a regisztrált könyvtárinformációkat.

en: Downloads a registered library into the libraries directory for the active site.
    
    See libraries-list for a list of registered libraries.
hu: Letölt egy regisztrált könyvtárat az aktív webhely libraries könyvtárába.
    A libraries-list kilistázza a regisztrált könyvtárakat.

en: A existing Colorbox plugin was overwritten at @path
hu: Egy létező Colorbox beépülő felül lett írva @path útvonalon

en: Colorbox plugin has been downloaded to @path
hu: Colorbox beépülő letöltése megtörtént @path útvonalra

en: Drush was unable to download the Colorbox plugin to @path
hu: A Drush nem tudja letölteni a Colorbox beépülőt a @path útvonalra

en: Provides access to asset library files.
hu: Hozzáférést biztosít az eszköz könyvtár fájlokhoz.

en: Library definitions
hu: Könyvtárdefiníciók

en: Provides access to library definition files.
hu: Hozzáférést biztosít a könyvtárdefiníció fájlokhoz.

en: PHP library files
hu: PHP könyvtárfájlok

en: Provides access to PHP library files.
hu: Hozzáférést biztosít a PHP könyvtár fájlokhoz.

en: The following external libraries could not successfully be registered with Drupal core: @libs. See earlier log entries for more details. Once these issues are addressed please be sure to clear your Drupal library cache to ensure external library detection is run again.
hu: A következő külső könyvtárakat nem sikerült regisztrálni a <em>Drupal</em> alaprendszerbe: @libs. Erről a korábbi naplóbejegyzésekben további részletek találhatóak. A problémák elhárítása után törölni kell a <em>Drupal</em> könyvtár gyorsítótárat, hogy a külső könyvtár felismerés biztosan ismét végrehajtódjon.

en: Libraries API settings
hu: Libraries API beállításai

en: Library definition settings
hu: Könyvtárdefiníció beállításai

en: Enable remote fetching of library definitions
hu: Könyvtárdefiníciók távoli beszerzésének engedélyezése

en: A list of remote library registry URLs
hu: A távoli könyvtár gyorsítótár webcímek egy listája

en: The URL of a remote library registry
hu: Egy távoli könyvtár gyorsítótár webcíme
