Libraries API (4.0.5) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Version
fi: Versio

en: Name
fi: Nimi

en: Local
fi: Paikallinen

en: Variants
fi: Muunnokset

en: Libraries
fi: Kirjastot

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: The %dependency library, which the %library library depends on, is not installed.
fi: Kirjastoa %dependency, jonka kirjasto %library vaatii, ei ole asennettu.

en: The version %dependency_version of the %dependency library is not compatible with the %library library.
fi: Kirjaston %dependency versio %dependency_version ei ole yhteensopiva kirjaston %library kanssa.

en: The %library library could not be found.
fi: %library-kirjastoa ei löytynyt.

en: The version of the %library library could not be detected.
fi: %library-kirjaston versiota ei voitu tunnistaa.

en: The installed version %version of the %library library is not supported.
fi: %library-kirjaston asennettu versio %version ei ole tuettu.

en: The %variant variant of the %library library could not be found.
fi: %library-kirjaston %variant-muunnosta ei löytynyt.

en: Allows version-dependent and shared usage of external libraries.
fi: Sallii versioriippumattomien ja jaettujen ulkoisten kirjastojen käytön.
