Libraries delay load (2.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Aggregate
bo: བསྡུ་རུག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
