Libraries delay load (2.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Performance
cs: Výkon

en: Aggregate
cs: Agregovat

en: Machine name
cs: Strojový název
