Libraries delay load (2.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Performance
da: Ydelse

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: Aggregate
da: Aggregér

en: Machine name
da: Internt navn
