Libraries delay load (2.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Groups
is: Hópar

en: Group
is: Hópur

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Performance
is: Afköst
