Libraries delay load (2.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
