Libraries delay load (2.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Performance
oc: Performància

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: Aggregate
oc: Agregar

en: Machine name
oc: Nom sistèma
