Libraries delay load (2.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Machine name
sl: Strojno ime
