Libraries delay load (2.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Groups
vi: Nhóm

en: Group
vi: Nhóm

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
