Libraries delay load (2.0.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: System
ku: سیسته‌م
