Libraries delay load (2.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Weight
mn: Жин

en: Performance
mn: Хурд

en: System
mn: Систем

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
