Libraries delay load (2.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: System
my: စနစ်
