Libraries delay load (2.0.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Groups
ru: Группы

en: Group
ru: Группа

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Performance
ru: Производительность

en: System
ru: Система

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: Aggregate
ru: Агрегировать

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Add a new group
ru: Добавить новую группу

en: Routes
ru: Маршруты
