Libraries delay load (2.0.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Group
ast: Grupu

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Performance
ast: Rendimientu

en: System
ast: Sistema
