Libraries delay load (2.0.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: System
be: Сістэма

en: Machine name
be: Машынная назва
