Libraries delay load (2.0.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Groups
eo: Grupoj

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Performance
eo: Rendimento

en: System
eo: Sistemo
