Libraries delay load (2.0.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Performance
eu: Errendimendua

en: System
eu: Sistema

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Add a new group
eu: Gehitu talde berria
