Libraries delay load (2.0.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Groups
id: Grup-grup

en: Group
id: Grup

en: Weight
id: Bobot

en: Performance
id: Performa

en: System
id: Sistem

en: Aggregate
id: Pemampatan

en: Machine name
id: Nama mesin
