Libraries delay load (2.0.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Global Settings
kn: ಜಾಗತಿಕ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು
