Libraries delay load (2.0.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: System
lv: Sistēma

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Aggregate
lv: Sakopot

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
