Libraries delay load (2.0.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Timing
sv: Tidsinställning

en: Performance
sv: Prestanda

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: Aggregate
sv: Gruppera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Add a new group
sv: Lägg till en ny grupp
