Libraries delay load (2.0.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
