Libraries delay load (2.0.3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Groups
tr: Gruplar

en: Group
tr: Grup

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Performance
tr: Performans

en: System
tr: Sistem

en: Aggregate
tr: Topla

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Add a new group
tr: Yeni bir grup ekleyin
