Libraries delay load (2.1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Performance
ar: الأداء

en: System
ar: النظام

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
