Libraries delay load (2.1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Performance
et: Jõudlus

en: System
et: Süsteem

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
