Libraries delay load (2.1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Groups
it: Gruppi

en: Group
it: Gruppo

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: Performance
it: Prestazioni

en: System
it: Sistema

en: Duplicate
it: Duplicata

en: Aggregate
it: Aggrega

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
