Libraries delay load (2.1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Groups
kk: Группалар

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Performance
kk: Өнімділік

en: System
kk: Системасы
