Libraries delay load (2.1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी
