Libraries delay load (2.1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Performance
sk: Výkon

en: System
sk: Systém

en: Mobile
sk: Mobil

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Aggregate
sk: Spojiť

en: Machine name
sk: Strojový názov
