Libraries delay load (2.1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Group
fil: Grupo

en: Weight
fil: Timbang

en: Performance
fil: Pagsasakatuparan

en: System
fil: Sistema
