Libraries delay load (2.1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Performance
gl: Rendemento

en: System
gl: Sistema

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Aggregate
gl: Engadir

en: Machine name
gl: Nome de sistema
