Libraries delay load (2.1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Performance
he: ביצועים

en: System
he: מערכת

en: Duplicate
he: שכפול

en: Machine name
he: שם מכונה
