Libraries delay load (2.1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: System
hy: Համակարգ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
