Libraries delay load (2.1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Performance
pl: Wydajność

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Aggregate
pl: Agreguj

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
