Libraries provider (2.0.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Never
mr: कधीही नाही
