Libraries provider (2.0.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
