Libraries provider (2.0.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Never
km: កុំ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
