Libraries provider (2.0.2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Version
ro: Versiune

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Source
ro: Sursă

en: Revert
ro: Revenire

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Libraries
ro: Biblioteci
