Libraries provider (2.0.4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Version
ur: ورژن

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
