Libraries provider (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Source
bo: ཁུངས

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག
