Libraries provider (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Source
sv: Källa

en: Revert
sv: Återställ

en: Minified
sv: Förminskad

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Library
sv: Bibliotek

en: Libraries
sv: Bibliotek
