Libraries provider (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Source
et: Allikas

en: Revert
et: Lähtesta

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Libraries
et: Teegid
