Libraries provider (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Always
fr: Toujours

en: Never
fr: Jamais

en: Revert
fr: Rétablir

en: Minified
fr: Minimifié

en: Custom options
fr: Options personnalisées

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Variant
fr: Variante

en: Library
fr: Bibliothèque

en: Libraries
fr: Bibliothèques

en: Replaces
fr: Remplace
