Libraries provider (8.x-1.10) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan
