Libraries provider (8.x-1.11) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Version
fa: نسخه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: شناسه

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Source
fa: منبع

en: Revert
fa: بازگشت

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
