Libraries provider (8.x-1.11) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Never
hy: Երբեք

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Uses
hy: Օգտագործում
