Libraries provider (8.x-1.11) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்
